Scooter Helmet With Warning Lights

3,990 L

 

Qendroni të sigurt me helmetën tonë më të re të pajisur me drita shumë të ndritshme paralajmëruese. Ka material cilësor dhe është shumë rezistente. Drita e pasme ka disa modalitete pulsimi të cilat mund t’i përshtasni me kohën dhe terrenin ku jeni duke kaluar. Helmeta është gjithashtu e pajiusur me një portë micro USB për karikimin e dritave.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

41,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black, Blue

Model Name

KY-Z002

Material

PC shell+EPS black Liner

Battery

700 Milliamp

Lighting models

1.head light and rear light Constantly bright

2.head light constantly and rear light flashing

3.head light constantly and rear light Strobe

4.head light turn off and rear light flashing

Charging time

2.5 hours full

Weight

340-360g

Dimensions

L:58-61cm/ M:54-57CM

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Helmet

1 x Charging Cable

1 x User Manual