Screwdriver Xiaomi Hoto Kit 24 in 1

2,000 L

 

Set me 24 lloje te ndryshme. Te thjeshta ne perdorim dhe te perbera me material shume rezistent. Te pershtatshme per te punuar me pajisje elektronike.

Ka stok

SKU: DUN838-GR Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HOTO

Tips material

high quality S2 steel

Product net weight

about 110g

Product size

16.6 mm in 120 X

Maximum torque

2 N.m

Bit size

C4 X L30mm double bit bit

One word

SL1.5/SL2.0

Cross

PH000/ PH00/ PH0/ PH1

Hexagon

H1.5/H2.0/H2.5

Plum blossom

T2/T3/T4/T5/T6/T8/T9/T10

U type

U2.6

Y type

Y0.6

W type

W1.5

Trident

TW1

Triangle

▲2.3

Pentagon

P2/P5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Screwdriver Xiaomi Hoto Kit 24 in 1
  • 24 x Screwdriver bits
  • 1 x Manual