Sea Scooter EL-SS01

55,000 L

Skuter uji elektrik i pershtatshem per not dhe zhytje. Vjen me 2 bateri te perfshira ne paketim. Maksimumi i shpejtesise arrin ne 1.5 m/s, thellesi deri ne 40m dhe ka nje kohezgjatje prej 35 minutash.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1093-Y Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Model

EL-SS01

Function

Swimming Diving

Material

ABS

Battery

25.2V 5.1Ah 128.5Wh

Power motor

500W*2

Outer dimension

527*213*173

Run time

35mins

Depth Rating

30M

Gross Weight

3.5KG

Max Speed

1.5m/s

Charging time

2-3 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Produkti ka 6 muaj garanci.