Seagate HDD Backup Plus 4TB

16,500 L

Mund te shtoni me shume hapsire kompjuterit tuaj dhe pajisjeve te tjera te pershtatshme per memorje te jashtme.

Shitur , Vijne perseri

SKU: SEA4TB Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

4TB

Connection Interface

1 x USB 3.2 / USB 3.1 Gen 1 (USB Micro-B)

Pre-Format

exFAT

Internal Interface

SATA

Weight

0.58 lb / 0.26 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu