SAPO ERDHI

Segway Electric Scooter P100SU

149,990 L

 

Segway KickScooter P100SU është një zgjidhje moderne për udhëtimet urbane, duke ndërthurur një dizajn elegant me veçori të avancuara. Me një strukturë të palosshme, ai kombinon pa probleme transportueshmërinë me performancën. Skuteri ka një konstruksion të fortë, i aftë për të mbajtur një ngarkesë maksimale prej 120 kg. Ai përmban një motor të fuqishëm DC 0,65 kW, i cili mundëson një shpejtësi maksimale prej 48 km/h dhe një distancë të jashtëzakonshme prej rreth 100 km me një karikim të vetëm. Gomat 10,5 inç pa tuba vetë-vulosëse, sigurojnë stabilitet dhe siguri në terrene të ndryshme. Siguria është parësore, me një sistem ndriçimi gjithëpërfshirës që përfshin një dritë LED 10W përpara, dritën e ditës, dritat sinjalizuese dhe dritat e frenave. P100SU prezanton gjithashtu metoda të përshtatshme zhbllokimi si karta NFC, Bluetooth dhe fjalëkalim, të aksesueshme përmes aplikacionit Segway, duke e bërë atë një zgjidhje miqësore për përdoruesit për lëvizshmërinë moderne urbane.

Ka stok

SKU: CNG4053-B Modeli: P100SU Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
33 g/kg
Brand
Model

P100SU

Color

Black

Rider
Max Load

120 kg

Age

18+

Required Height

160-200 cm

Machine
Wheelbase

900 mm

Ground Clearance

153 mm

Max. Speed

48 km/h

Typical Range

100 km

High Speed Range

50.6 km

Max. Slope

23%

Traversable Terrain

Bicycle lanes, parks, campuses and most of the flat road conditions and typical roads

Operating Temperature

-10 to 40°C

Storage Temperature

-10 to 50°C

IP Rating

IPX5

Duration of Charging

About 7 Hours

Battery
Battery Model

NCAF4813A/NCAF4812D

Nominal Voltage

47.2 V

Max. Charging Voltage

54.6 V

Nominal Energy

1086 Wh

Nominal Capacity

23 Ah

Charging Temperature

0–43°C

Battery Management System

Over-heating, short circuit, over-current, over-discharge and over-charge protection

Motor
Motor Type

Brushless DC (BLDC) motor

Nominal Power

0.65 kW, 650 W

Charger
Input Voltage

100–240 V ~ 50–60 Hz, 2.0 A MAX.

Max. Output Voltage

54.6 V

Rated Output

53.5 V, 3 A

Output Power

0.16 kW, 160 W

Charger Model

NBW54D603D0D

Features
Brake Light

Flashes when braking

Tire
Type

10.5-inch Self-sealing tubeless tires

Tire Pressure

30–45 psi

Material

Rubber

Others
Speed Modes

WALK mode, ASSIST mode, PARK mode, ECO mode, DRIVE mode and SPORT mode

Brake System

Disc brake & Electric brake

Dimensions & Weight
Dimensions

1184 × 634 × 1287 mm

Weight

32.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Segway Electric Scooter P100SU

1 x Charger

1 x User Manual

Garancia e produktit

24 Muaj