Ofertë!

Segway Ninebot KickScooter ES2

45,000 L 39,900 L

Skuter elektrik Ninebot Segway KickScooter ES2 . Motorr me performance te larte. Deri ne 25 km distance me nje karikim te vetem. Pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. E lehte ne peshe, praktike dhe ze shume pak vend. E pajisur edhe me drite LED per te par ne erresire dhe drite te kuqe pas. E perkryer per ta marre me vete ne udhetime ose per t’u argetuar pas punes ose shkolles, ky skuter mund te arrije shpejtesine 25km/h. Eshte i lehte dhe i palosshem, keshtu qe mund ta merrni me vete gjate fundjavave ose ta vendosni nen tryezen tuaj ne pune. Pajisur me Cruise Control per te bere eksperiencen tuaj sa me te kenaqshme.

Ka stok

Shitur: 129 copë

SKU: CNG1131 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 kg
Brand
Color

Dark Grey

Rider
Minimum age

14+

Max. driver weight

100 kg (220 lbs)

Dimensions and Weight
Product dimension

Unfolded: 102 × 43 × 113 cm
Folded: 113 × 43 × 40 cm

Net weight

12.5 kg (27.6 lbs)

Product Parameters
Max. speed

Up to 25 km/h (15.5 mph)
(+5 km/h upgradable with optional extra battery)

Max. range

Up to approx. 25 km (15.5 miles)
(+20 km, total 45 km with optional extra battery)

Max. climb angle

Up to 10%

Shock absorption

Yes, Front & Back

Water resistance

IP54

Battery

187 Wh (5200 mAh)

Smart Battery System Management

Yes

Max. charging time

Up to 3.5 hours (excl. optional extra battery)

Motor
Power output

Single 300 W Brushless DC

Maximum Power Output

700 W

Protections

Overcurrent Protection
Short-Circuit Protection
Overheating Protection
Overcharge Protection

Charger AC Input

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Charger Output

71 W (1.7 A / 42 V)

Tyres
Type

Solid Tyres (maintenance free)

Tyres size

Front: 20.3 cm / 8 inch

Light
Lights

Front (1.5W high power & Dual Rear light)

Brake lights rear

Yes (Flashing)

Ambient lights under foot board

Yes, on-/off-/colour adjustable via Segway-Ninebot App

Brake

Electronic & Regenerative front brake and foot brake

Connectivity
Remote control via App

No

App monitor

Yes

Bluetooth

Yes

Other Characteristics
Folding mechanism

Hands-free quick & compact fold

Info display

Full info dashboard display

LED Screen

LED (Speed, remaining power, modes, maintenance, bluetooth connection)

Riding modes

3 riding modes (Eco, Standard, Sport)

Cruise Control

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Handle

Mainframe

user materials (user manual, quick start)

M4 flathead screw x 5 (one extra)

M4 hex wrench and battery charger

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu