OFERTA VETËM ONLINE

Segway Ninebot Kickscooter F40

54,990 L

 

Segway-Ninebot Kickscooter F40 është një skuter elektrik nga marka e famshme botërore Segway-Ninebot. Kickscooter F40 arrin shpejtësi maksimale prej 30 km në orë dhe ka një distancë deri në 40 kilometra me një karikim të plotë. Gjithashtu ka dy sisteme të pavarura frenimi të cilat sigurojnë që ju të mund të frenoni në mënyrë të sigurt dhe të rehatshme.

Ka stok

SKU: CNG2809-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
17 kg
Brand
Color

Grey

Motor

350 watts

Top speed

30 km/h

Battery

Lithium-ion (367Wh)

Battery range

Up to 40 km

Braking system

Hand brake

Wheel type

Dual density tires

Wheel size

10 inch

Hill grade

20 %

Display

Yes (multifunctional)

Dimensions (fold out)

1143 x 480 x 1160 mm (L*W*H)

Dimensions (folded)

1143 x 480 x 495 mm (L*B*H)

Weight

17,1 kg

Lights

Front and rear light

App

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim