Single Bluetooth Stereo Headphone T13

2,000 L

Kufje me bluetooth e dedikuar per te kryer telefonata te gjata nderkohe qe ngisni makinen ose kryeni aktivitete te tjera. E lehte ne peshe dhe e perbere me material cilesor. Jetgjatesi baterie te konsiderueshme. 

Ka stok

SKU: CNG773 Modeli: RB-T13 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

GENERAL
Type

In-Ear

Material

ABS,PC,Silicone

Connectivity

Wireless

Frequency response

50 – 10KHz

Impedance

32ohms±15 percent

Sensitivity

95 ± 3 dB

Music Time

3.5h

Standby time

80h

Talk time

3.5h

Bluetooth

Yes, version 4.1

BATTERY
Battery Type

Built-in

Battery Capacity

50mAh Li-ion Battery

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

1.50 x 2.00 x 5.30 cm

Weight

0.0050 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim