Smart Earphones QCY T3

4,000 L

Ndjeni muziken me QCY T3. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 25 ore jetgjatesi baterie. Merrni ne dore kontrollin duke komanduar muziken duke prekur kufjet. Mund te perdoren te dyja njeheresh ose vetem njera nga kufjet.

Ka stok

SKU: QCY-T3 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
BT Version

BT 5.0

Frequency Range

20-20000Hz

Sensitivity

108±3dB

Impedance

32Ω

Transmission Distance

10m/33ft

Charging Case Capacity

3.7V 600mAh

Earphone Battery Capacity

2* 3.7V 60mAh

Working Time

about 5-6 hours

Charging Time

about 2 hours

Earphone Size

4.5*2*0.6cm/1.77*0.79*0.24in

Earphone Weight

10.5g/0.37oz (Pair of Earbuds)

Charging Case Size

7.5*3.8*2cm/2.95*1.49*0.79in

Charging Case Weight

36g/1.27oz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim