QCY T5 Smart Earphones

1,690 L

 

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat gjithe diten.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Style

In-Ear

Communication

Wireless

Wireless Type

Bluetooth

Vocalism Principle

Dynamic

Control Button

Yes

Volume Control

Yes

Active Noise-Cancellation

Yes

Sensitivity

101±3dB

Frequency Response Range

20-20Hz

Resistance

23Ω

Support Apt-x

Yes

Microphone

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim