Smart Watch Honor 6

4,490 L

 

Smart Watch Honor 6 është ora më e re e fitnesit nga Honor me një gamë të gjerë funksionesh inteligjente, ekran Amoled dhe jetëgjatësi të madhe baterie. Ora është e përbërë prej plastike rezistente ndaj goditjes, nga një ekran Amoled 1.4 inç me rezolucion 368×194 piksel dhe nga një xham 2.5D. Në pjesën e pasme të kutisë ka sensorë dhe vend për karikimin. Rripi prej silikoni hipoalergjik dhe kapsja klasike e orës sigurojne një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme të orës në dorën tuaj.e nga një xham 2.5D. Në pjesën e pasme të kutisë ka sensorë dhe vend për karikimin. Rripi prej silikoni hipoalergjik dhe kapsja klasike e orës sigurojne një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme të orës në dorën tuaj.

Ka stok

SKU: CNG1523-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Brand
Screen Size

1.47 Inches

Bluetooth

5.0

Color Screen

1.47 "

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6 Muaj