Smart Watch Realme S

7,490 L

 

Realme watch S RMA207 është një nga orat smart me teknologjinë më të përparuar në treg. Sensorët e përparuar të kësaj ore janë të pagabueshëm dhe suportojnë monitorimin e avancuar të nivelit të oksigjenit në gjak. Ora ju mundëson të luani dhe kontrolloni muzikën tuaj pa qënë e nevojshme të nxirrni celularin. Gjithashtu mund ta perdorni dhe per të shkrepur foto.

Ka stok

SKU: CNG1525-B Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Appearance
Color

Black

Size

259.5*47.0*12.0mm(with wrist strap)

Weight

48g(with wrist strap)

Theoretical Working Time

15 Days*

Sensor

• Heart Rate Sensor
• Photosensitive Sensor
• Wearing Monitoring Sensors

Wrist strap
Type

Removable wrist strap

Width

22mm

Adjustable length

164-208mm

Screen
Screen size

3.3cm(1.3”)

Resolution

360*360 pixels

PPI

278

Connectivity
Bluetooth

5.0

Health monitor

Automated Heart Rate Measurement, 24-hour Real-time Heart Rate, Resting Heart Rate, Exercise Heart Rate, heart Rate Alert, Blood Oxygen Measurement, Sleep Detection, Steps Throughout the Day, Calories, Distance, Water Reminder, Idle Alert, Activity Records

Sport mode

Outdoor Run, Walk, Indoor Run, Outdoor Cycle, Aerobic Capacity, Strength Training, Football, Basketball, Pingpong, Badminton, Indoor Cycle, Elliptical, Yoga, Rowing Machine, Stationary Bike

Battery

390mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Realme Watch S Bluetooth Smartwatch RMA 207 – Black
  • Quick Start Guide

Garancia e produktit

6 Muaj