Sony EA Sports Fifa 23

6,990 L

 

Eksploroni një anë të re të futbollit ndërkombtar që ju lejon të luani në fusha në të gjithë globin. Qindra ekipe nga të gjitha ligat dhe garat ndërkombëtare të futbollit, përfshirë këtu edhe FIFA World Cup, jan në duart tuaja. Krijoni skuadrën tuaj dhe përjetoni magjinë e vërtetë të fubollit me teknologjinë HyperMotion2.

Ka stok

SKU: ABT175 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Disc Edition

62,990 L
Kurseni: 7,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
PLATFORM

PlayStation 5

GAME TYPE

Soccer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x EA SPORTS FIFA 23