Sony HD Camera for PlayStation 5

9,900 L

Kamera e pershtatshme per Playstation 5. Sherben per te transmetuar drejtperdrejte sesionet gjate kohes qe luani. Mikrofon te integruar me cilesi te larte dhe terheq ze te larte dhe te qarte. Nuk ka nevoje per instalim te vecante, thjeshte vendoset ne porteUSB A. Rezolucion 1080p Full HD.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity
Interface(s)

USB Type-A

Feature
360 Degrees Rotation

No

Integrated Microphone

Yes

Megapixels

1 megapixels

Plug And Play Operation

Yes

Clip-On

Yes

System Requirements

PlayStation 5

Imaging
Image Resolution (Display)

1920 x 1080

AV
High Definition

Yes

Lenses

2 x Wide-Angle

Dimensions

7.5 x 4.75 x 2.75" / 190.5 x 120.65 x 69.85 mm

Weight

0.71 lb / 0.32 kg

Key Features

• Works with PlayStation 5
• 1080p Capture Resolution
• Dual Wide-Angle Lenses
• Built-In Stand
• Works with Background Removal Tools
• USB Type-A Host Connection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu