Sony Lego Marvel Avengers

2,900 L

LEGO Marvel’s Avengers: Avengers Assemble! Përjetoni videolojen e parë që përmban personazhe dhe rrëfime nga filmi The Avengers dhe vazhdimi i shumë pritur Avengers: Age of Ultron dhe më shumë. Luaj si super heronjtë më të fuqishëm në përpjekjen e tyre për të shpëtuar njerëzimin.

Ka stok

Shitur: 485 copë

SKU: ABT083 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Adventure