Sony Lego Marvel Super Heroes 2

3,500 L

Është koha e duhur! Bashkohuni me Super Heronjtë dhe Superkriminelet tuaj të preferuar nga epoka dhe realitete të ndryshme ndërsa shkojnë ballë për ballë me Kang Pushtuesin që udhëton në kohë në një aventurë krejt të re, origjinale, LEGO Marvel Super Heroes 2!

Ka stok

SKU: ABT085 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Adventure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim