Sony Mortal Kombat 11

4,200 L

Mortal Kombat është kthyer dhe më e mirë se kurrë në evolucionin e ardhshëm. Variacionet krejt të reja të karakterit të personalizuar ju japin kontroll të paparë për të personalizuar luftëtarët dhe për t’i bërë ato tuajët. Motori i ri grafik, ju sjell aq afër luftës sa mund ta ndjeni. Dhe duke shfaqur një listë të Luftëtarëve Klasikë, të rinj dhe të kthyer, Mortal Kombat më i miri në modalitetin e historisë kinematografike vazhdon sagën epike për 25 vjet qe nga krijimi.

Ka stok

SKU: ABT087 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Fight, Adventure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim