OFERTA VETEM ONLINE

Sony Nioh Game

2,490 L

 

Bëhuni gati për të lufuar në lojën plot aksion “Nioh”! Për të triumfuar do t’ju duhet durim që të zbuloni pikën e dobët të secilit armik, njerëzor ose jonjerëzor dhe më pas ta godisni pikërisht aty. Jini të pamposhtur, tregoni shpirtin tuaj luftarak!

Ka stok

SKU: ABT061 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DES-S1
OFERTA VETEM ONLINE

FIFA 20 për PS4

2,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Fighting

Number of players

Single-Player Multi-Player