Sony Playstation 4 Gold Wireless Headset

11,000 L

Kufje me bluetooth nga Sony, te dedikuara per Playstation. Audio me cilesi te larte. Lehtesisht te degjueshme si zhurmat e larta ashtu edhe ato me te ultat. Sistem audio virtual 7.1. E pajisur me mikrofon te integruar me teknologjine e anullimit te zhurmave. Te perbera me material cilesor. Plot stil dhe shume te rehatshme. Nese bateria eshte drejt fundit lidhja mund te behet edhe me fishe AUX 3.5mm.

Ka stok

SKU: RS03-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Input power rating

5V ⎓ 500 mA

Battery type

Built-in lithium-ion battery

Battery voltage

3.7 V ⎓

Battery capacity

570 mAh

Operating environment temperature

5 °C to 35 °C

Dimensions

Wireless headset: 201 x 172 x 91 mm
Wireless adaptor: 48 x 18 x 8 mm

Weight

Wireless headset: approx. 230 g
Wireless adaptor: approx. 6 g

Communication system

2.4 GHz RF

Maximum communication range

Approx. 10 m*1

Use time when fully charged

8 hours at mid-volume level

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu