Ofertë!
OFERTË ONLINE

Sony Playstation 5 Digital Edition Console

84,990 L

Kurseni: 5,000 L

Playstation 5 Digital Edition është një version tërësisht dixhital i konsolës PS5™. Përjetoni ngarkimin e shpejtë si rrufe me një SSD me shpejtësi ultra të lartë, zhytje më të thellë, audio 3D dhe një gjeneratë krejtësisht të re të lojërave të jashtëzakonshme PlayStation. Luani si kurrë më parë me Playstation 5 Digital Edition me parametra dhe grafika që mundësojnë luajtjen e lojërave të ndryshme në konfigurimet maksimale. Me Playstation 5 Digital Edition asnjë lojë nuk do të jetë më njësoj.

Ka stok

SKU: DUN1334-W Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
4.5 kg
Brand
CPU

x86-64-AMD Ryzen Zen 2, 8 Cores / 16 Threads, variable frequency, up to 3.5 GHz

GPU

Ray Tracing Acceleration
Up to 2.23 GHz (10.3 TFLOPS)

GPU Architecture

AMD Radeon RDNA 2-based graphics engine

Memory Internal

825GB

Memory/Interface

16GB GDDR6/256-bit

Memory Bandwidth

448GB/s

External Storage

USB HDD Support

Connectivity

HDMI, USB-A, USB-C

Resolution

4K (UHD)

Features

3D Audio Technology, Wi-Fi Capability, Internet Browsing

PS5 Game Disc

Ultra HD Blu-ray, up to 100GB/disc

Video out

HDMI OUT port, support of 4K 120Hz TVs, 8K TVs, VRR (specified by HDMI ver.2.1)

Audio

Tempest 3D AudioTech

Input/output

USB Type-A port (Hi-Speed USB)USB Type-A port (Super-Speed USB 10Gbps) x2, USB Type-C port (Super-Speed USB 10Gbps)

Networking

Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1

Dimensions

390mm x 92mm x 260mm

Weight

3.9kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony Playstation 5 Digital Edition Console

1 x DualSense™ Wireless Controller

1 x DualSense™ USB charging cable

1 x Base

1 x HDMI cable

1 x AC power cord

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu