Sony PS4 Slim 500GB + Marvel’s Spider + Horizon Zero Dawn + Ratchet & Clank

41,990 L

PS4 Slim eshte nje sistem argetimi ne shasi me te holle, me konsum me te ulet te energjise. Shijoni teknologjine HDR ne lojera te pershtartshme per efekte vizuale me realiste. Te perfshire ne paketim ka lojerat Marvel’s Spider, Horizon Zero Dawn, dhe Ratchet & Clank.

Ka stok

SKU: ABT064 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Memory Internal

500GB

Included

Marvel's Spider, Horizon Zero Dawn, Ratchet & Clank

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu