Sony PS5 Dead Space

8,990 L

 

Rikthehet klasikja e tmerrit të mbijetesës fantastiko-shkencore, e rindërtuar për të ofruar një përvojë më të thellë dhe më gjithëpërfshirëse.

Ka stok

SKU: ABT187 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Platform

PlayStation 5

Game type

Action, Horror, Adventure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Dead Space