Sony Ratchet & Clank Game

2,500 L

 

Sony Ratchet & Clank në PlayStation®4 për herë të parë, me një lojë të re bazuar në elemente nga Ratchet & Clank origjinale (PS2). Ratchet & Clank (PS4) hedh një vështrim më të thellë në historitë e origjinës së personazheve dhe sjell një version më modern të lojës origjinale. Në këtë version kemi shfaqjen e planetëve, personazheve dhe aventurave të reja të përshtatshme për platformën e PS4.

Ka stok

SKU: ABT060 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DES-S1
VETEM ONLINE

FIFA 20 për PS4

6,900 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Venture

Number of players

Single-Player

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim