Ofertë!
OFERTË ONLINE

Sony SRS-XB33 Portable Bluetooth Speaker

14,990 L

Kurseni: 5,000 L

Prodhuar per te qene boksi me Bluetooth me i fuqishem, bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Bateria e madhe 20.000 mAh mundeson deri ne 24 ore kohe perdorimi me nje karikim te vete. Mund te transmetoni muzike nepermjet telefonit ose tabletit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

Blue, Red

Power Output

2 x 8 W

Drivers

2 x Full-Range

Built-In Mic

Yes

Bluetooth

5.0

NFC

Yes

Wireless Range

98.4' / 30 m

Inputs

1 x USB Type-C (Power)

Outputs

1 x USB Type-A (Power)

Expected Battery Life

24 Hours

Power Consumption

7.5 W

Dimensions

9.69 x 3.82 x 4.17" / 24.6 x 9.7 x 10.6 cm

Weight

2.43 lb / 1.1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu