OFERTA VETEM ONLINE

Sony The Last of Us Game

2,490 L

 

Ju pret një aventurë e jashtëzakonshme… Loja “The last of us” eshte nje kombinim i aksionit dhe mbijeteses, ku tregohen ngjarjet qe ndodhin ne nje skenar apokaliptik ne te cilin njerezimi shkaterrohet nga nje semundje misterioze. 

Ka stok

SKU: ABT059 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DES-S1
OFERTA VETEM ONLINE

FIFA 20 për PS4

2,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Action / Adventure

Number of players

Single-Player Multi-Player