Sony Tomb Raider Definitive Edition

2,300 L

Aventura kinematografike e aksionit që e detyroi Lara Croft të rritet nga një grua e re pa përvojë në një të mbijetuar të ngurtësuar është rindërtuar për Xbox One dhe PS4, duke shfaqur një Lara të detajuar në mënyrë fiksuese dhe një botë mahnitëse të gjallë.

Ka stok

SKU: ABT082 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Adventure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim