Sony Tomb Raider Definitive Edition

2,300 L

Aventura kinematografike e aksionit që e detyroi Lara Croft-in të kthehet nga një grua e re pa përvojë në një të mbijetuar të ngurtë është rindërtuar për Xbox One dhe PS4, duke shfaqur një Lara të detajuar. Për të mbijetuar aventurën e saj të parë dhe për të zbuluar sekretin vdekjeprurës të ishullit, Lara duhet të bëjë luftime me oktan të lartë, të rregullojë armët dhe pajisjet e saj dhe të kalojë nëpër mjedise rraskapitëse.

Ka stok

SKU: ABT082 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Adventure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim