OFERTA VETEM ONLINE

Sony Uncharted 4 Game

2,490 L

 

Në kërkim të thesarit të humbur prej kohësh të kapitenit Henry Avery, Sam dhe Drake u nisën për Libertalia, një utopi piratësh të fshehur thellë në pyjet e Madagaskarit. Në Uncharted 4: A Thief’s End, lojtarët fillojnë një udhëtim rreth tokës, nëpër ishuj të mbuluar me xhungël, qytete të mëdha dhe male të mbuluara me dëborë, për të gjetur thesarin e Avery.

Ka stok

SKU: ABT068 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Platform

PlayStation 4

Game type

Venture

Number of players

Single-Player Multi-Player

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim