Sound Card Boba Mini

7,700 L

Ndryshoni dhe jepni gjalleri atmosferes tuaj. Me karten e zerit Boba Mini mund te ndryshoni zerin tuaj ne profesional, ze femije ose edhe te ndryshoni nga ze femre ne ate te nje mashkulli dhe anasjelltas. Gjithashtu ka edhe efekte si, duartrokitje, te qeshura, arme e shume te tjera.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN355 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Special Effects

Ritual Music, Applause, Small Laughter, Big Laughter

Charging time

2.5 hours

Battery capacity

1000mAh/3.7V

Typical energy

3.7Wh

Multiple Live Platforms

Facebook Live, YouTube Live, Mobile Live, Karaoke etc

Vocal Modes

Original, KTV, Singer, Professional, Stuffy, Baby

Electroacoustic Tones

A major, A Flat major, B major, B Flat major, C major, D major, D Flat major, E major, E Flat major, F major, G major, G Flat major

Features

Long Working Times: When it is fully charged, it can be used for 6 hours.

Built-in Low Consumption Power Supply

Portable, suitable for outdoor direct broadcast.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu