Ofertë!
BEST DEALS

Sparco Icon Gaming Chair

28,990 L

Kurseni: 6,000 L

:
:
:

Karrige gaming Sparco Icon. Shume e rehatshme dhe ergonomike. Me 5 rrota shume te forta. Pjesa e mbeshtetjes pershtatet sipas deshires po ashtu edhe mbeshteteset e krahut. Rrotullim 360 grade.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
20 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, Green, Red

General
Max. weight

150 kg

Ergonomic design

yes

Weight

25 kg

Shipping Dimensions

90 × 65 × 35 cm

Trim Material

Vinyl

Mechanism Type

Reclining Seats

Arm Rests

Yes

Features

Height adjustment and 2D Adjustable armrests
Anti-tip device
Recliner lever and lumbar adjuster
Anti-slip base.
Multi-functional mechanism
Swivel base with 5 castors
Trimmed in vinyl

Adjustability
Adjustable arm rests

yes

Adjustable seat height

yes

Adjustable sitting angle

tilting seat with locking mechanism

Adjustable back rest angle

yes, 90 / 180

Frame

metal

Wheels
Number of wheels

5

Control
Suitable surface

carpet/laminate/parket/resin floors/floor tiles

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim