Ofertë!
OFERTË ONLINE

Sparco Stint Gaming Chair

37,990 L

Kurseni: 2,510 L

Karrige gaming Sparco Stint. Shume e rehatshme dhe ergonomike. Me 5 rrota shume te forta. Pjesa e mbeshtetjes pershtatet sipas deshires po ashtu edhe mbeshteteset e krahut. Rrotullim 360 grade. Gomat me mundesi bllokimi.

Ka stok

SKU: DUN778-BBL Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
20 kg
Brand
Color

Blue

General
Max. weight

150 kg

Ergonomic design

yes

Weight

25 kg

Dimensions

90 × 65 × 35 cm

Trim Material

Cloth, 3D SpaceTech

Mechanism Type

Reclining Seats

Arm Rests

Yes

Features

• Height adjustment
• 4D Adjustable armrests
• Anti-tip device
• Recliner lever
• Lumbar adjuster
• Aluminium base
• Multi-functional mechanism
• Swivel base with 5 lockable pro caster wheels
• Synthetic leather material
• SGS/BIFMAX5.1/EN1335 certified piston

Adjustability
Adjustable arm rests

yes

Adjustable seat height

yes

Adjustable sitting angle

tilting seat with locking mechanism

Adjustable back rest angle

yes, 90 / 180

Frame

metal

Wheels
Number of wheels

5

Control
Suitable surface

carpet/laminate/parket/resin floors/floor tiles

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu