SSD 2.5” 512 GB InnovationIT Superior

5,990 L

 

SSD 2.5” 512 GB InnovationIT Superior me shpejtësi leximi deri në 550 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri ne 500 MB/s. Është i vogël dhe praktik.  Mund ta merrni kudo me vete dhe do të keni gjithmonë hapsirë për të hedhur materiale të ndryshme.

Ka stok

SKU: ECM316 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
General
Technology

2.5”-SSD-Format

Model

InnovationIT Black

Read Speed

550 MB/s

Write Speed

500MB/s

Type

3D-NAND TLC

Mounting form

6.35 cm (2.5”)

Electrical values
Color

Black

Memory

512GB SSD

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu