SSD Crucial BX500

3,990 L12,990 L

 

SSD i brendshëm për laptop ose kompjuter me madhësi 2.5 inch. Rrit performancën e pajisjes në të cilën vendoset. Shpejtësi leximi deri në 540 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri në 500 MB/s. 

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Intenso 2.5″ SATA III SSD

2,190 L8,990 L
 
BEST DEALS

SSD 2.5″ InnovationIT Basic Bulk

1,690 L2,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Storage
Memory

240GB, 2TB, 480GB, 1TB

Memory Package

3D NAND

Performance
Read Speed

540 MB/s

Write Speed

500MB/s

Data Storage Life

80 TBW

Interfaces/Ports
Interface Type

SATA III

Compliance

FCC, UL, TUV, KCC, BSMI, VCCI, CE, WEE, ROHS, EPEAT, Halogen Free, SATA-IO, ICES

Environmental
Operating Temperature

0 ~ 70 °C

Physical
Form Factor

Solid State Drive

Color

Black

Width

69.85 mm

Depth

100.45 mm

Height

7 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD Crucial BX500