SSD SATA III Top Performance

4,990 L

 

SSD SATA III Top Performance është mënyra ideale për të azhornuar kompjuterin ose notebook-un tuaj në një kohë të shkurtër. Kompjuterët ose netbook-ët mund të ndizen në më pak se 20 sekonda falë SATA III me 6 Gbps. SSD m.2 përmirëson shpejtësinë dhe efikasitetin e pajisjeve tuaja, qoftë në përdorim të përditshëm ose për lojëra.

Ka stok

SKU: CNG388 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
General
Technology

SATA

Model

Top Performance

Read (up to)

520 MB/s

Write (up to)

500 MB/s

Design

M.2 2280

Electrical values
Capacity

200 – 275 GB

Implementation
Memory

256 GB

Measures
Height

4 mm

Width

22 mm

Depth

80 mm

Interfaces
Connection

M.2 SATA 6 Gb/s

Manufacturer specifications
Manufacturer

INTENSO

Factory number

3832440

Package weight

0.039 kg

RoHS

conform

EAN / GTIN

4034303025886

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD SATA III Top Performance

1 x Quick Start Guide