SSD Verbatim 256GB 2.5

5,500 L

Opsioni ideal per te permiresuar laptopin ose kompjuterin tuaj. Transferta te shpejta deri ne 560 MB/s dhe shpejtesi shkrimi deri ne 535 MB/s

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 104 copë
SKU: SILV0008 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Read Speed

560MB/s

Write Speed

535MB/s

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim