Stunt Car Air Gesture

4,500 L

Gome me hapsira anti-rreshkitje, super elastik. Siperfaqja e gomes eshte e ashper qe rrit ferkimin, duke e lejuar manovrime te veshtira sipas deshires tuaj. Me 4 rrota dhe trup te transformueshem e ben makinen me fleksibile dhe mundeson me shume fuqi per te levizur ne cdo terren lehtesisht.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Blue, Red

Remote control type

gamepad remote control / watch remote control

Material

environment friendly raw materials and electronic components

Remote control distance

about 80-100cm/31.50-39.37in

Size

42*22*9.5cm / 16.54*8.66*3.74in

Average speed

25km/H

Body battery

7.4V1200 mAh lithium battery

Remote battery

2 AA batteries are required

Driving time

about 45min

Charging time

about 3-4 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim