Stylus 2 in 1 Screen Universal Pencil

2,490 L

 

I përshtatshëm për të gjitha ekranet, smartphone, tablet, Ipad. Maja e lapsit është vetëm 1.45 mm, e cila mundëson kontroll dhe preçizion gjatë punës. Bateria zgjat deri në 12 orë përdorimi dhe fiket automatikisht pas 30 minutave që nuk përdoret. Karikohet me fishë Micro USB.

Ka stok

SKU: CNG2947-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 27%
Ofertë!

Apple iPad Pro 3rd Gen, 11.0″ Wi-Fi, 256GB (2021)

94,990 L
Kurseni: 35,000 L
- 33%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Apple iPad Gen 9th 10.2″, 256GB, Wi-Fi+ Cellular (2021)

59,990 L
Kurseni: 30,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Material

Aluminum Alloy

Process

Spraying/Plating

Input

5V-0.1A

Usage

Can be used up to 12 hours

Tip Size

1.45 mm

Length

17 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Stylus Pencil

1 x Charging cable

1 x Manual