Surefire Hawk Claw 7-Button Gaming Mouse

2,490 L

 

Konturet e hijshme të SureFire Hawk Claw theksohen nga ndriçimi shumëngjyrësh RGB për të shtuar kënaqësinë e të luajturit. Plotësisht i programueshëm dhe me efekte të shumta, mund të zgjidhni mënyrat tuaja të preferuara të ndriçimit dhe t’i ruani ato në softuerin e përfshirë në paketim. Ka dpi të rregullueshëm deri në 6400dpi dhe punon në pothuajse çdo sipërfaqe.

Ka stok

SKU: SBCO1001 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

HAWK CLAW

Color

Black

Form Factor

Right-handed Palm Grip

Controls

Left, right, mid, forward, backward, dpi+, dpi-

Sensor

Optical Sensor

Resolution (DPI)

800/1600/2400/3200/4800/6400 DPI

Polling Rate

125/250/500/1000 Hz

Number of Buttons

7

Number of Programmable Buttons

7

Number of Macro Buttons

7

SYSTEM REQUIREMENTS

Windows 10, 8, 7
Mac OS X 10.5 or higher
USB 3.2 Gen 1 or USB 2.0
Consoles with USB port

Dimensions

124mm x 68.5mm x 40mm

Weight

140 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Gaming Mouse

1 x Software CD (for Windows only)

1 x Quick Start Guide