T95 Super Android 10.0 Smart 4K TV Box

1,990 L

 

Dekoder Android T95 i pajtueshëm me më shumë programe, lojra dhe softuere. Ky dekoder suporton video 4K UHD për një eksperiencë më të mirë të të parit filma në shtëpi.

Ka stok

SKU: CNG1670 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
CPU

H3

Core

Quad Core

RAM

2G RAM

RAM Type

DDR3

ROM

16G ROM

Max. Extended Capacity

TF card up to 32GB (not included)

Color

Black

Media Supported
Decoder Format

H.263, H.264, H.265, HD MPEG4

Audio format

MP3,AAC,WMA,RM,FLAC,OGG

Video format

MKV,WMV/VC-1 SP/MP/AP,MPG,MPEG,dat,avi,mov,iso,mp4,rm,H.264,H.265,realVideo 8/9/10, VP8/9,up to 2160P

Photo Format

jpg,JPEG,MJPEG,PNG

Support 5.1 Surround Sound Output

Yes

Product Details
5G WiFi

No

WIFI

802.11b/g/n

Power Supply

Charge Adapter

Interface

AV,DC Power Port,HDMI,RJ45,TF card,USB2.0

Language

Multilanguage

HDMI Version

1.4

Other Functions

DLNA,Others

HDMI Function

HDCP

Power Consumption

5W

RJ45 Port Speed

10/100Mbps

Power Requirement
Power Type

External Power Adapter Mode

Power Input Vol

5V

Power Adapter Input

100-240V / 50-60Hz

Battery Information
Remote Controller Battery

2 x AAA Battery ( not included )

Dimensions and Weight
Product weight

0.1800 kg

Package weight

0.3800 kg

Product size

10.90 x 10.90 x 2.20 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV Box,

1 x Power Adapter,

1 x Remote Control,

1 x HDMI Cable,

1 x English User Manual