Tab Acer Iconia 10.1″ 4G

20,600 L

Ekran 10 inch Full HD dhe sistem operativ Android 7. Interesante eshte prania e dy portave Micro USB, me te cilat mund te lidhni pajisje te tjera si tastiere ose maus. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: TNP469-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Ram

2GB

Memory Internal

16GB

Connectivity

4G / LTE

Display Size

10.1"

Resolution

HD 1280 x 800 px

Operating system

Android 7.0 Nougat

processor

MediaTek MT8735, Quad-core ARM 1.3 GHz

Wi-Fi

802.11a/b/g/n wireless LAN

Camera

Rear camera: 5 MP
Front camera: 2 MP

Bluetooth

Bluetooth 4.0

sensors

Light
Speed

Speakers

2x stereo speakers

Dimensions

259 mm x 9.15 mm x 167.15 mm

Weight

550 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu