Tab Acer Iconia 10.1″ 4G

20,600 L

Ekran 10 inch Full HD dhe sistem operativ Android 7. Interesante eshte prania e dy portave Micro USB, me te cilat mund te lidhni pajisje te tjera si tastiere ose maus. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 132 copë
SKU: TNP469-W Modeli: B3-A42-K8B6 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Color

White

Ram

2GB

Memory Internal

16GB

Connectivity

4G / LTE

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim