Tab Lenovo M8 TB-8505X 8.0″

17,900 L

Panel ekrani 8.0 inch me rezolucion 800 x 1280 pixels. Shpejtesi ne lojera apo programe te tjera dhe bateri qe zgjat gjithe diten. I lehte ne peshe dhe shume i holle. Me teknologji “True Care” per mbrojtjen e syve gjate perdorimit.

Ka stok

SKU: XTG12-GR Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Gray

Ram

3GB

Memory Internal

32GB

Connectivity

4G / LTE

Main Camera

Single (5MP)

Selfie Camera

Single (2MP)

Display Size

8.0"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

Display Type

IPS LCD

Chipset

Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm)

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8320

WLAN + Bluetooth

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
5.0, A2DP, LE

Vendi i karikimit

Micro USB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

Camera

Front 2.0MP / Rear 5.0MP

Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

Battery

5,000 mAh

Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu