Tab Lenovo TB-X505L 10.1″

18,500 L

Tablet per te gjithe familjen. Panel ekrani 10.1 inch me rezolucion HD. Dy bokse per audio me kualitet te lart. I lehte ne peshe dhe shume i holle. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 374 copë
SKU: DUN322 Modeli: TB-X505L Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Connectivity

4G / LTE

Display Size

10.1"

Display Resolution

1200 x 800 pixels

Touchscreen

10-point Multi-touch

Processor

Qualcomm Snapdragon 429 (4C, 4x A53 @2.0GHz)

Graphics

Integrated Qualcomm Adreno 504 GPU

WLAN + Bluetooth

11a/b/g/n/ac, 1×1 + BT4.2

Optional Ports

Micro USB

Card Slot

Single Nano-SIM & MicroSD Card Holder Tray

Camera

Front 2.0MP / Rear 5.0MP

Microphone

Mono

Battery

4850mAh

Power Adapter

5V / 2.0A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu