Tab Lenovo TB-X505L 10.1″

22,900 L

Tablet per te gjithe familjen. Panel ekrani 10.1 inch me rezolucion HD. Dy bokse per audio me kualitet te lart. I lehte ne peshe dhe shume i holle. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 374 copë
SKU: DUN322 Modeli: TB-X505L Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Connectivity

4G / LTE

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim