Targus Vuscape for Samsung Galaxy Tab 10.1″ Cover

1,990 L

 

Kover lëkure nga Targus, i përshtatshëm për Samsung Galaxy Tab me madhësi 10.1 inç. Mbron tabletin tuaj nga pluhurat dhe gërvishtjet aksidentale të ekranit. Përbëhet nga material cilësor dhe rezistent.

Ka stok

SKU: CN53 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Size

10.1 inch

Compatibility

Samsung Galaxy Tab 10.1"

Material

Leather

Dimensions

265 mm x 180 mm x 16 mm

Weight

263 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cover