Tastierë MUTO SILENT

1,400 L

Tastiere e plote. Me taste te rrumbullaket dhe jo te zhurmshem. Lidhje me fishe me gjatesi 1.5 meter. 12 butona te dedikuar per te komanduar muziken dhe volumin. 

Ka stok

SKU: SBBG2004 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim