Thermometer Digital Infrared KY-111

5,000 L

Me termometrin dixhital me infra te kuqe KY-111, matja e temperatures pa kontakt nuk ka qene kurre me e lehte. Ofron rehati dhe saktesi kur matni temperaturen. Me shtypjen e nje butoni, temperatura e nje personi eshte e menjehershme dhe e sakte, pa pasur nevoje per ndonje kontakt fizik.

Ka stok

SKU: CNG1078 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

HCM004-S1
VETEM ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

14,900 L
HCM012-S1
VETEM ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Smart Scale 2

1,700 L
HCM010-S1
Ofertë!

Xiaomi Mi Body Composition Scale

3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Measurement Range

34 °C – 42 °C

Accuracy

±0.3 ºC

Detection Distance

3-5cm

Visor

LCD

Weight

95 g

Response Time

1 second

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu