Thermometer Infrared JXB-178

7,990 L

 

Termometer infrared. Mat temperaturen trupore pa qene nevoja per kontakt. Tolerance gabimi me pak se 0.3 grade. Matje e shpejte ne vetem 1 sekonde. E pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme gjate matjes. Gjithashtu mat temperaturen e ambjentit dhe te objekteve te ndryshme. 

Ka stok

SKU: ABT20 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Ambient Temperature

10°C ~ 40°C (50°F ~ 104°F)

Relative Humidity

≤ 85%

Battery Power

DC 3V (2pcs AA batteries)

Unit Size

155 x 100 x 40 mm

Unit Weight

105g (without battery)

Package Size

187 x 120 x 57 mm

Display Resolution

0.1° C (0.1°F)

In Body Mode

32°C ~ 42.9°C (89.6°F ~109.2°F)

In Surface Mode

0°C ~ 60°C (32°F to 140°F)

Consumption

≤ 300mW

Measuring Distance

3 cm ~ 5 cm (1.2 in ~ 2 in)

Memory

32 sets

Automatic power-off

30secs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim