Second Chance

ThinkPad X1 Tablet Gen 3 13″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

79,990 L

 

Një tabletë që ju jep fuqi, produktivitet dhe transportueshmëri. Edhe me ekranin verbues 13″ 3k, tableti ThinkPad X1 me tastierë të bashkangjitur ende peshon më pak se 1.4kg. Ky laptop 2-në-1 përfshin një mbështetëse të ridizenjuar me dy kënde të përshtatshme për të shkruar dhe është pak më shumë se një çerek inç i hollë (8,9 mm).

• Intel® Core™ i5-8350U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 13″ QHD+ (3000 x 2000)
• Intel® HD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP145 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 7%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Jabra Elite 85H Bluetooth Headset

25,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Design
Color

Black

TYPE

2-In-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8350U

PROCESSOR FAMILY

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 3.60 GHz

PROCESSOR CACHE

6 MB Intel® Smart Cache

PROCESSOR CORES

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

LPDDR3 2133MHz

Memory

250GB SSD

MEMORY SLOTS

1

SSD DETAILS

PCIe SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

13"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

QHD+

Touchscreen

Yes

Display Resolution

3000 x 2000 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Intel® Dual Band Wireless AC 8265 (2 x 2)

ETHERNET LAN

No

BLUETOOTH

4.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 x USB 3.2 Gen 1** Type-C / Intel Thunderbolt 3 (Power Delivery, DisplayPort, Data transfer)
4-in-1 MicroSD card reader
Headphone / microphone combo jack
Nano Sim slot

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2

CAMERA
CAMERA Details

Front: 2 MP

Rear: 8 MP

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 10

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-ion Battery

BATTERY CAPACITY

42 Whr

NUMBER OF BATTERY CELLS

3 cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.27 kg

DIMENSIONS

304 x 225.56 x 15.1 (mm)

POWER
POWER ADAPTER

65W Type-C Power Adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu