Tigernu Backpack T-B3593A

4,600 L

Cante shpine nga Tigernu. Kapacitet 17 liter dhe e perbere me material kundra ujit. Perfekte per udhetime dhe perdorim te perditshem. Mund te merrni me lehtesi gjithe sendet e nevojshme. Me zinxhir te dyfishte per te mbrojtur sendet me vlere.

Ka stok

SKU: DUN783-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15.6"

Decoration

Lock

Pattern Type

Patchwork

Closure Type

zipper

Carrying System

CR

Exterior

Silt Pocket

Handle/Strap Type

Soft Handle

Interior

Cell Phone Pocket
Interior Compartment
Interior Slot Pocket
Interior Zipper Pocket
Computer Interlayer

Features

Anti-theft
Light weight
Large Capacity

TSA LOCK

NO Key TSA lock design

Weight

1.05kg

Capacity

17L

Material

Nylon

Gender

Unisex

Backpacks Type

Softback

Lining Material

Polyester

Technics

Anti Theft

Backpack Size

46*31*13cm

Laptop Size

38*26*2.5cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim